FAQ

Pytania, które mogą się pojawić

Cena uzależniona jest od wyboru rodzaju abonamentu. W przypadku płatności jednorazowej, cena ustalana jest indywidualnie z każdym klientem, w zależności od zakresu usług i prac do wykonania. Cena wyjściowa wynosi 1299zł netto i jest to cena, w ramach której zakres usług jest taki sam jak dla abonamentu typu "Standard".

Aktualny cennik abonamentowy znajdą Państwo na stronie Abonament dla strony internetowej

Dostepne są trzy rodzaj abonamentu - Standard, Premium oraz Platynowy. Różnią się one ceną oraz zakresem usług, które w ramach danego abonamentu są świadczone.

Szczegółowe informacje na temat cen oraz usług w danym abonamencie, znajdą Państwo na stronie abonament dla strony internetowej

Oczywiście, płatność jednorazowa za wykonanie strony internetowej również jest możliwa. Abonament jest jedną z form dokonania płatności. Jeżeli nie jest on dla Państwa interesujący, można dokonać jednorazowej opłaty (o wcześniej ustalonej kwocie) bez późniejszych opłat abonamentowych.

Szczegółowe informacje na temat płatności jednorazowej za wykonanie strony internetowej, znajdą Państwo na stronie opłata jednorazowa za stronę internetową

W przypadku abonamentu dostępne są dwa warianty umowy na okres 12 miesięcy lub 24 miesięcy.

Oczywiście, że można liczyć na naszą pomoc. Posiadamy dodatkowe usługi związane z kompleksowym prowadzeniem strony internetowej, w tym aktualizowanie na bieżąco treści. Jeżeli nie mają Państwo czasu lub doświadczenia, aby samodzielnie aktualizować stronę internetową, możemy się tym zająć.

Wszystkie informacje na temat usług związanych z prowadzeniem przez nas stron internetowych, można znaleźć na stronie zarządzanie stroną internetową

Tak. Za stworzenie strony internetowej oraz wszystkie pozostałe usługi, wystawiamy fakturę VAT 23%.

Po zakończeniu okresu abonamentowego, umowa przedłużana jest automatycznie na czas nieokreślony. W ramach przedłużenia istnieje możliwość bezpłatnego odświeżenia strony internetowej. Jeżeli jednak nie zdecydują się Państwo na przedłużenie abonamentu, wówczas należy nas o tym poinformować przed końcem aktualnej umowy abonamentowej.

Oczywiście, że NIE. Jeżeli nie zdecydują się Państwo na przedłużenie umowy abonamentowej, zostanie do Państwa przesłana cała kopia strony internetowej, dzięki której mogą Państwo ją ponownie uruchomić w dowolnym innym miejscu. Ta kopia jest wykonywana i wysyłana bezpłatnie.

Istnieje również możliwość zachowania na naszych serwerach strony internetowej - bez konieczności wykonywania kopii i wgrywania jej w inne miejsce. Wówczas ponoszą Państwo opłatę raz w roku tylko za sam serwer, tzw. usługa hostingu. Dzięki czemu strona funkcjonuje tak samo.

Oczywiście, że tak. Jeżeli w ramach strony internetowej, zostanie dodany panel administracyjny (dodawany bezpłatnie w dwóch abonamentach), będzie możliwe samodzielne zarządzanie całą stroną internetową.

Jak najbardziej zapewniamy wsparcie techniczne. Nigdy nie zostawiamy naszych klientów po uruchomieniu strony internetowej. Dodatkowo prowadzimy bezpłatne szkolenie z obsługi panelu administracyjnego.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Skontaktuj się z nami

1 + 15 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.