Internetowe Targi Ślubne

Jeden z największych portali ślubnych w Polsce, na którym pary młode mogą wyszukać usługi weselne, natomiast osoby pracujące w branży ślubnej, mogą zareklamować swoje usługi.

Wszystko, co potrzebne do organizacji wesela w jednym miejscu! Znajdziesz tu ogłoszenia z branży weselnej. Portal Ślubny Internetowe Targi Ślubne to również wyjątkowe miejsce dla każdego, kto chce skutecznie zareklamować swoją firmę w branży ślubnej.

  • Data
  • Nazwa Klienta
    Internetowe Targi Ślubne
  • Typ strony
Cele

Celem było stworzenie portalu internetowego, na którym pary młode będą mogły znaleźć usługi na swoje wesele, takie jak fotograf, kamerzysta, zespół i wiele więcej. Natomiast z drugiej strony, osoby na co dzień działające w branży ślubnej i świadczące tam usługi, mogły poprzez panel administracyjny dodawać ogłoszenia i zareklamować się potencjalnym klientom. 

Wyzwania

Wyzwaniem było stworzenie rozbudowanego panelu administracyjnego - całkowicie spersonalizowanego, który w przyjazny sposób umożliwi dodawanie ogłoszeń, ale z drugiej będzie posiadał wiele rozbudowanych funkcjonalności. Drugim elementem było umożliwienie szybkiego wyszukiwania dowolnych usług weselnych oraz prezentacja wszystkich informacji, które zostały dodane poprzez panel administracyjny.