O Firmie Novit-Media

O Nas

Projektowanie i wdrażanie stron internetowych

Jeżeli szukasz strony internetowej, która spełni Twoje oczekiwania, to jesteś we właściwym miejscu! Nasza firma zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem stron internetowych, które są funkcjonalne i świetnie wyglądają zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i urządzeniach mobilnych.

Historia Firmy

Firma Novit-Media powstała w 2016 roku. Naszym głównym kierunkiem działalności jest tworzenie stron internetowych, zarówno dla klientów indywidualnych jak i dużych firm. Działamy w każdym obszarze, poczynając od prostych stron tzw. wizytówek, po rozbudowane blogi i portale oraz strony typu eCommerce.

Michał Nowicz
Nasze Cele

Chcemy, aby strony internetowe, które tworzymy, maksymalnie spełniały oczekiwania naszych klientów, a przy tym były funkcjonalne oraz dopracowane wizualnie. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie oraz satysfakcja klienta, który będzie mógł być dumny z własnej strony internetowej.

0

Data założenia

0+

Zrealizowanych Projektów

0+

Klientów

D
U

Technologie stron internetowych,
które wykorzystujemy

WordPress najlepiej sprawdzi się w przypadku platformy blogowej, jednak częściej jest używany do stawiania zwykłych stron, stron firmowych, czy nawet całych serwisów internetowych. Główną jego zaletą jest prostota i intuicyjność obsługi.

Wordpress
Blogi oraz wizytówki

Jest to system chętnie wybierany i sprawdzony przez duże międzynarodowe firmy i organizacje. Za jego pomocą, można stworzyć bardzo duże portale i rozbudowane strony firmowe.

Drupal
Duże portale i strony firmowe

Joomla jest to bardzo szybki system, który bardzo dobrze sprawdza się zarówno przy małych stronach internetowych jak i tych dużych. Jego zaletą jest bardzo duża możliwość konfiguracji panelu administracyjnego do zarządzania treścią.

Joomla
Strony firmowe

Magento jest bardzo popularnym i zdecydowanie jednym z najbardziej rozbudowanych rozwiązań do prowadzenia sklepu internetowego. Jest to najlepszy wybór dla osób, chcących stworzyć duży sklep internetowy, posiadający wiele funkcjonalności ułatwiających zarządzanie dużą ilością produktów.

Magento
Sklepy internetowe (eCommerce)

Symfony jest rozwiązaniem idealnym dla osób, które chcą wprowadzać innowacyjne i nietypowe rozwiązania na swoich stronach internetowych. Za jego pomocą można stworzyć potężny portal, stronę firmową czy też blog - nadaje się do każdego rodzaju strony internetowej.

Symfony
Niestandardowe rozwiązania

Chcesz stworzyć stronę internetową?
Poproś o wycenę, to nic nie kosztuje!

Formularz wyceny